مشاوره آنلاین ویا تلفنی

مشاوره حضوری بدلیل شرایط پندمیک تا اطلاع ثانوی پذیرفته نمی شود

 

فرزندان با ارزش ترین دارایی های پدر و مادرها هستند, ما تنها برای حفاظت از فرزندانمان حاضریم از خودمان هم بگذریم!

 


گاهی اوقات  زمانی که هنوز فرزندمان کوچک است، همه چیز به نظر مرتب است و فرزندمان کاملاً حرف گوش کن می‌باشد و ما به نظر خود روش درستی پیش گرفته ایم. اما همین که او کمی بزرگتر شد یک اتفاق می افتد که می بینیم تمام راهی که رفته ایم اشتباه بوده است. شاید بیش از اندازه مانند یک افسر ارتش سخت گرفته ایم و شاید نتوانیستیم یک دلبستگی ایمن برایش فراهم کنیم و ممکن است زیادی راحت گرفتیم و انگیزه تلاش کردن را در او کاهش داده ایم. گاهی فکر می کنیم ما از بچه شانس نیاورده ایم و فکر می کنیم بچه ما فقط اینگونه خرابکار است و یا حتماً بسیاری از ما زمانی که از همه راهها سرزده شده ایم برچسب  هایپر اکتیو  بودن به فرزندمان زدیم....

گاهی همه چیز تا زمان بلوغ خوب پیش می رود اما ناگهان قصر آروزهایمان نابود می شود چون می فهمیم فرزند بسیار عالی و درس خوان ما در دام دارو ها  و قرص ها افتاده و یا در بهترین شرایط درس اش بخاطر بازی های کامپیوتری افت کرده......

گاهی در همان کودکی فرزندمان زمام امور از دستمان در می رود. بعضی هایمان هم اینقدر دنبال او راه رفتیم و تذکر داده ایم که در نظر فرزندانمان تبدیل شده ایم به یک مادر غر غر و ،  اعلام کننده، و  منفور.......

بسیاری از اختلالات روحی و روانی از کودکی با ما مانده است که حتی ممکن است از وجود آن بی اطلاع باشیم و ناخودآگاه این اختلالات وارد رابطه ما و فرزندمان می شود و بسیار امکان دارد که محدودیت های ذهنی ما بدلیل تجربیات منفی باعث ایجاد موانعی در راه موفقیت فرزندمان شود

غیر از آن همه ما دغدغه هایی داریم که آرامش را ازما ربوده اند.

 اگر شما  اینگونه اید و  کارگاه ها و کتاب های فرزندپروری تا کنون به شما کمک چندانی  نکرده است، این به این دلیل نیست که آموزش های فرزندپروری ایرادی دارند. بلکه هر رابطه و هر اختلال  یک زنجیره ایست از گذشته مادر و پدر، رابطه مادر و پدر،   ژنتیک یا بهتر بگویم خلق و خوی فرزند و شیوه فرزندپروری والدین. در کلاسها و کتابها نمیتوان تمامی این پارامتر ها را بررسی کرد چون همه متغیر هستند اما مشاوره خصوصی به شما کمک می کند که راهکارها بر اساس تمام متغیی های شما طراحی یا انتخاب شود و هم سرعت پیشرفت بیشتر خواهد بود و هم نتیجه کار بهتر.

متخصص روانشناسی کودک و والدپروری  در کیدزوکادو چه روشی دارد؟
در حوزه پیشگیری از مشکلات آتی  و ارتقای والدگری  با رویکرد روانشناسی مثبت نگر و همچنین علم شناختی رفتاری مشاوره های  آموزشی با هدف بالا بردن مهارتهای مختلف هوش هیجانی به مراجعین داده می شود و این بسیار مهم است که خودمان را در برابر مسائلی که هر کسی ممکن است با آن روبرو شود مانند مسایل مختلف روحی، اجتماعی ، هیجانی ایمن کنیم. 

در کلاب کیدزوکادو مشاوره والدپروری همانطور که از نامش پیداست  والد  محور است و ما اعتقاد داریم والدین مدیرانی هستند که با تغییر در سازمان خود که منظور همان محیط خانه است و یا تغییر شیوه مدیریتی خود می توانند کنترل امور را بدست بگیرند و بصورت کاملاً مقتدرانه اما با شیوه های مثبت، بدون دعوا و حتی با عشق  آرامش  را به خانه خود بیاورند.

ما در کیدزوکادو اعتقاد داریم اقتدار مثبت والدین عبارت است از مسؤلیتی که فرزند بر شانه خود می بیند و حتی در نبود والدین نیز خودخواسته همان رفتار نیکویی را انجام می دهد که زمانی که والدین هستند انجام می دهد. 

شیوه های ما بر اساس قانونی به نام " مـــآم " است
مهربان، آرام و مقتدر

در صورتی که می خواهید با متخصص کیدزوکادو نغمه کشاورز جلسه مشاوره دریافت کنید اینجا را کلیک کنید:
 در صورتی که بخواهید 4 جلسه با هم رزرو کنید جلسه پنچم را از ایشان هدیه می گیرید.
 
هزینه مشاوره هر جلسه (60دقیقه ای )  100 دلار است رزرو یک جلسه  مشاوره ( 60 دقیقه ای) 


 
 
بعد از پرداخت برای شما یک تقویم ارسال می شود که می توانید  بهترین زمان را برای مشاوره انتخاب کنید 


خدمات مشاوره برای ایران 


خلاصه ای کوتاه از داستان زندگی و کاری نغمه کشاورز

نغمه کشاورز در سال ۱۳۵۸ در خانه ای پر از عشق با پدر و مادر میانه سن و بسیار مهربان و دو خواهر بزرگتر به دنیا آمد. دوران کودکی نغمه پر از ترس از جنگ بود، کودکی اش با خاطرات تلخ و شیرین آمیخته شده بود ، کودکی او با بازی با دوستان در کوچه در حالی که هواپیماهای جنگنده بمب را بالای سرشان می ریختند ، گذشت. تا به امروز صدای موتور هواپیما با عث اضطراب او می شود.

او در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر دوست داشتنی خود ، که یک رهبر شگفت انگیز در تجارت است و همواره، خود و خانواده اش را به سمت بهتر شدن سوق می دهد، به کانادا مهاجرت می کند. دوره کارشناسی ارشد را کالیفرنیا می گیرد . نغمه اکنون یک مربی ، مدرس و مشاور والدین است. او نویسنده ۴ کتاب در حیطه تخصصی فرزندپروری است و تا کنون به بیشتر از ۱۵۰۰ خانواده در ۱۱ کشور دنیا کمک کرده است، اما آنچه که بیشتر از همه به آن افتخار می کند این است که او یک مادر است، مادر یک پسر ۱۳ ساله موفق ، خوشحال ، قاطع و با اعتماد به نفس. پسر نغمه ارشیا (نویسنده ۵ کتاب) و الگوی بسیاری از پسران و دختران است. نغمه کشاورز مطالعه و تحقیقاتش را در زمینه فرزندپروری از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و تا کنون در زمینه فرزندپروری دارای 14 سال سابقه است.
 

کتابهای به چاپ رسیده از مدرس

فعالیتها، مسئولیت و مدارک آکادمیک و کتابهای تالیفی

• دانش آموخته در مقطع کارشنایس ارشد در رشته روانشاسی شاخه رفتارشنایسی از نشنال یونیورسی تی کالیفرنیا

• دانش آموخته در مقطع کارشنایسی در رشته اقتصاد از دانشگاه آزاد شیراز

• دوازده سال سابقه کاری به عنوان معلم، مشاور و لیدر در ایران و غرب کانادا

• مؤسس مجموعه آموزشی فرزندراه در تهران

• مؤسس مجموعه پرورش فرزند با نام کیدزوکادو در ونکوور کانادا

• مدرس تأیید شده از انستیتوی پرفسورجان گاتمن از واشینگتن

• عضو هیات مدیره و عضو شورای عالی بنیاد بین المللی (SACIF)

• مدیر مسؤل انتشارات Kidsocado Publishing House

• مؤلف ۴ کتاب آموزشی به نامهای

 “وقتی به دنیا اومدی”

 ” کیانا ۱″

 ” وقتی شیرین زبون شدی”

 ” کیانا ۲″

همراهان کیدزوکادو